Środa
18.03
2026
Najprostszą formą pracy zespołowej w muzyce jest duet. Jest on przedmiotem rozmowy z pedagogami poznańskiej Akademii Muzycznej, pianistami: prof. Laurą Sobolewską-Kluwak i prof. Maciejem Pabichem. Rozmowa jest także zapowiedzią 11.edycji Konkursu Duetów, który odbywać się będzie w poznańskiej uczelni w dniach: 27-29.03.2026 r.